ПОСЛУГИ

ДОПОМОЖЕМО ТАМ, ДЕ НЕ ДОПОМОЖУТЬ ІНШІ!

Головна  >Послуги

Міжнароднакомпанія з безпеки DBC Corp працює в Україні через дочірню компанію Doncorp Україна.
Цей проект має перш за все соціальнускладову - навчання та працевлаштування ветеранів російсько-української війни.

Ми вирішуємо будь-які питання, пов’язані з безпекою.

ДОПОМОЖЕМО ТАМ, ДЕ НЕ ДОПОМОЖУТЬ ІНШІ!

Компанія Doncorp Україна надає наступні послуги з забезпечення безпеки фізичних осіб та підприємств:

 1. Ризик-менеджмент.
 2. Комплекс послуг по захисту від рейдерських захоплень.
 3. Захист фізичних осіб та підприємств в конфліктних та суперечливих питаннях будь-якого рівня.
 4. Забезпечення охорони фізичних осіб та підприємств в умовах підвищеної складності в екстрених умовах.
 5. Охорона територій, приміщень, будівель.
 6. Охорона культурно-масових заходів.
 7. Експрес-охорона.
 8. Супровід делегацій.
 9. Група швидкого реагування.
 10. Надання особистої охорони.
 11. Супровід вантажів.
 12. Перевірка приміщень та автотранспорту на наявність засобів прослуховування або стеження. Заходи з забезпечення захисту інформації від засобів контролю та зняття інформації.

[email protected]

+38 (093) 114-77-98


Ризик-менеджмент.


Ризик-менеджмент – це система управління ризиками, яка включає в себе стратегію та тактику управління, направлені на досягнення основних бізнес-цілей. Метою є підвищення конкурентоспроможності за допомогою захисту від реалізації чистих ризиків.

Перший етап – оцінка ризиків:
- тактична оцінка – розвідка та збір інформації;
- оперативна оцінка – збір інформації на більш високому рівні, з використанням технічних засобів;
- стратегічна оцінка – аналіз усіх можливих джерел;

Другий – розробка ризик-стратегії, для зниження вірогідності реалізації чистих ризиків або мінімізації можливих негативних наслідків.

Третій – вибір методів і інструментів управління виявленими ризиками.

Четвертий – безпосереднє управління ризиками.

П’ятий – оцінка результатів та корекція ризик-стратегії.


Комплекс послуг по захисту від рейдерських захоплень.


Співробітники Doncorp Україна мають великий і головне успішний досвід протидії рейдерським захопленням. У складі «Внутрішнього корпусу батальйону Донбас» ними були зупинені рейдерські атаки на фермерів Кіровоградської області у Бережинці та Доброму.Захист фермерських господарств Кіровоградської області влітку 2017 від рейдерських атак тітушек та корумпованої поліції отримав значний розголос, став резонансною подією в країні.


Захист фізичних осіб та підприємств в конфліктних та суперечливих питаннях будь-якого рівня.


Часто трапляються ситуації коли конфлікти або суперечливі ситуації, не вдається вирішити самостійно, інша сторона не йде на поступки та починає діяти агресивно. Наші спеціалісти готові надати як консультативну допомогу в вирішенні подібних ситуацій, так і охорону, якщо є загроза безпеці фізичних осіб чи підприємств.


Забезпечення охорони фізичних осіб та підприємств в умовах підвищеної складності в екстрених умовах.


Doncorp Україна готова надати охорону і забезпечити безпеку в екстрених умовах підвищеної складності. За стислий час ми готові зібрати необхідну кількість співробітників та з’явитися за необхідністю там, де виникла екстрена ситуація для забезпечення охорони та створення умов для припинення екстреної ситуації та її неповторення.

За погодженням із замовником визначаються варіанти обмундирування, засобів індивідуального захисту та спецзасобів.


Охорона територій, приміщень, будівель.


Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом при організації системи безпеки будь-якого об’єкта, починаючи від готелів або офісів і закінчуючи складами або заводами. Кожен об’єкт має свою специфіку. Наші співробітники мають належні досвід та підготовку, для забезпечення охорони об’єктів будь-якої складності з урахуванням усіх можливих умов.


Охорона культурно-масових заходів.


Охорона культурно-масових заходіввідноситься до розряду особливо складних, до того ж кожен вид заходів має свою специфіку і вимагає особливого підходу. Для забезпечення безпеки таких заходів необхідний досвід, системний підхід і чітка координація дій.

На масові заходи, як правило, збирається велика кількість людей (учасників, гостей, відвідувачів), багато хто з них припускають можливість вживання алкогольних напоїв, що підвищує ризик виникнення нештатних і надзвичайних ситуацій.

Велике скупчення людей притягує дрібний і великий кримінал: злодіїв, зловмисників, екстремістів і ін. Будь-який навіть невеликий інцидент на масштабному заході загрожує вкрай негативними наслідками, величезним суспільним резонансом.

Співробітники Doncorp Україна мають необхідний досвід і навички для забезпечення безпеки під час проведення культурно-масових заходів.


Експрес-охорона.


Неможливо передбачити все завчасно. Бувають випадки, коли необхідність в охороні з’являється непередбачено та немає часу шукати охоронну фірму, домовлятися з нею та підписувати договір. Експрес охорона забезпечує швидкість та мобільність Ваших рішень і має наступні переваги:
- Вам не потрібно приїжджати в офіс компанії для підписання договору. Охорона прибуде протягом 30 хвилин після заявки;
- для роботи в експрес охорони залучаються співробітники з досвідом роботи і спецпідготовкою;
- вартість експрес охорони не залежить від вартості цінностей, які Ви перевозите;
- збереження в таємниці причин виклику, особистості замовника і вмісту вантажу.


Супровід делегацій.


Наявність охорони при супроводженні делегацій, спікерів або почесних гостей – це не тільки показник статусу заходу, а й гарант безпечного перебування візитерів в рамках чужого міста або навіть чужої країни. І якщо часто приймаюча сторона дбає про ділові моменти візиту, то зовсім забуває, що пробіл в рамках безпеки, що може зіпсувати думку про ділових партнерів або організаторів події. Тому ми готові взяти на себе всі турботи, пов’язані з супроводом делегацій і важливих для вас персон. Ми забезпечимо охоронців в потрібній кількості в залежності від розміру делегації, екіпіровку відповідно до складності завдання і, якщо потрібно, то і транспорт для перевезення гостей.


Група швидкого реагування.


Швидкість реагування та прийняття рішень надає перевагу. Ви можете розраховувати на групу швидкого реагування DoncorpУкраїна, яка завжди напоготові до виконання поставлених задач і прибуде до Вас у найкоротший строк.


Надання особистої охорони.


Особиста охорона є достатньо розповсюдженим явищем в світі. Запит на неї в Україні теж росте з кожним роком. Особиста охорона - це комплекс заходів, направлених на забезпечення особистої безпеки людини з мінімальним впливом на умови її повсякденного життя. Організації безпеки потребуючого в охороні передує розробка індивідуальної концепції безпеки.

За домовленістю з клієнтом наша фірма надає послуги особистої охорони Вас та Ваших близьких.

Співробітники Doncorp Україна гарантують безпеку людини, забезпечення та дотримання його прав та свобод. З нами Ви будете почуватися в безпеці та впевнені в завтрашньому дні.


Супровід вантажів.


Надійність і впевненість в тому що вантаж безперешкодно буде доставлений з пункту А в пункт Б, є запорукою успіху в бізнесі та будь-яких інших справах. З нами Ваш вантаж завжди в безпеці і доїде в цілості до будь-якої точки призначення в межах України. Наші співробітники відповідно підготовлені і мають необхідні навички та досвід, щоб безпечно супроводити вантаж протягом всього маршруту, починаючи з завантаження, закінчуючи відгрузкою.


Перевірка приміщень та автотранспорту на наявність засобів прослуховування або стеження.


Doncorp надає послуги технічного захисту інформації.

Не секрет, що інформація є одним з найцінніших ресурсів. Якщо Ви хочете убезпечити себе, своє особисте життя і бізнес, Вам необхідно бути впевненими в безпеці Вашої особистої та ділової інформації.

Ми надаємо послуги з перевірки на закладні пристрої (прослуховуючі пристрої, пристрої стеження) квартир, офісів, транспортних засобів, використовуючи сучасні технічні засоби і багаторічний досвід наших співробітників.


Заходи з забезпечення захисту інформації від засобів контролю та зняття інформації.


Ми можемо запропонувати послугу обладнання приміщень системами активного захисту від несанкціонованого прослуховування та запису аудіоінформації.

Ми захистимо вас від:
- радіомікрофонів, прослуховування та запису розмов за допомогою мобільних телефонів і диктофонів;
- несанкціонованих підключень до бездротових мереж, знімання інформації через вікна та інші конструкції будівлі, оргтехніку та комп’ютера, провідні комунікації. 

МІСІЇ

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ

ПРИ НЕОБХІДНОСТІ, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ