ПРО КОМПАНІЮ

Виконати місії безпеки в середовищі високого ризику

DBC Corp, є що базується в Європі і США приватною компанією з управління безпекою та ризиками, здатної працювати в роздільної і неприпустимою середовищі по всьому світу. Корпорація була заснована в 2018 році колишніми офіцерами і солдатами українського батальйону спеціального призначення «Донбас», DBS corp. може надавати широкий спектр послуг, орієнтованих на клієнта, включаючи:

  • Безпека в агресивному середовищі
  • Оцінка ризиків і управління ризиками
  • ОНавчання по використанню і роботі з устаткуванням і озброєнням пострадянського простору
  • Підтримка безпеки
  • Забезпечення особистого захисту
  • Технічна та інженерна підтримка

DBC Corp. Персонал переважно складається з ветеранів бойових дій, українських і грузинських військових, і жандармерії. Даний персонал успішно пройшов як мінімум курси PMC і CQB в European Security Academy.

Незважаючи на наш статус «стартапу», ми є добре капіталізованою організацією з досвідченою управлінською командою, яка визнає, що, як нова компанія, ми виходимо на висококонкурентний глобальний ринок, де стратегічні відносини і партнерські відносини мають вирішальне значення для успіху.

DBC Corp. має ліцензію на надання послуг із забезпечення безпеки в багатьох країнах, і в даний час робить дії по досягненню відповідності International Code of Conduct (ICoC), і членства в ICoCA, поряд з відповідністю ISO 18788.

 

МІСІЇ

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ

ПРИ НЕОБХІДНОСТІ, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ