ПРО КОМПАНІЮ

Виконуємо місії з безпеки в середовищі високого ризику

DBC Corp. заснована на Європейському та Американському досвіді управління ризиками та системами безпеки.

DBC Corp. базується у Європі та у США. Є приватною компанією з управління безпекою та ризиками, здатною працювати у дозволеному та неприпустимому середовищю по всьому світу. Корпорація була заснована в 2018 році колишніми офіцерами і солдатами українського батальйону спеціального призначення «Донбас». DBS corp. може надавати широкий спектр послуг, орієнтованих на клієнта, включаючи:

  • Безпека в агресивному середовищі
  • Оцінка ризиків і управління ризиками
  • Навчання по використанню та роботі з устаткуванням і озброєнням пострадянського простору
  • Підтримка безпеки
  • Забезпечення особистого захисту
  • Технічна та інженерна підтримка

Персонал DBC Corp. переважно складається з ветеранів бойових дій, українських та грузинських військових, жандармерії. Даний персонал успішно пройшов курси PMC і CQB в European Security Academy.

Незважаючи на статус «стартапу», ми є висококваліфікованою організацією з досвідченою управлінською командою, яка визнає те, що, як нова компанія, ми виходимо на висококонкурентний глобальний ринок, де стратегічні і партнерські відносини мають вирішальне значення для успіху.

DBC Corp. має ліцензію на надання послуг із забезпечення безпеки в багатьох країнах, і в даний час вживає всіх можливих заходів для досягнення відповідності Міжнародного Кодексу Поведінки (ICoC), і членства в ICoCA поряд з відповідністю ISO 18788.

 

МІСІЇ

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ

ПРИ НЕОБХІДНОСТІ, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ