КАР'ЄРА

Потрібні професіонали високого класу

Головна  > Кар'єра

Необхідно розуміти, що час перевірки ваших документів і заявлених даних може зайняти від двох до чотирьох тижнів. Після цього вам повідомлять про подальші результати. Компанія гарантує, що інформація, отримана від заявника, не буде доступна третім особам, за винятком осіб, уповноважених на це законом. Також необхідно розуміти, що, відправляючи нам своє резюме та інші документи, ви дозволяєте нам обробляти і зберігати вашу особисту інформацію. Якщо ви не згодні з цим, будь ласка, не відправляйте нам ваші документи та іншу інформацію, що стосується ваших особистих даних. Резюме, які нас зацікавлять, будуть розміщєнні в банку даних компанії DBC Corp.. При наявності вільної вакансії, заявник буде запрошений на співбесіду.

Кандидату необхідно надіслати на електронну пошту [email protected] копії всіх необхідних документів, а також фотографію у повний зріст. Будьте уважні, листи які приходять на інші електронні адреси пошти DBC Corp. не розглядаються і знищуються. Також не розглядаються листи без документів, зазначених у вимогах до вакансії.

Ми гарантуємо конкурентоспроможну заробітну плату та якісну екіпіровку. DBC Corp. надає всім рівні права при прийомі на роботу. До кандидатів ставляться однаково, незалежно від їх раси, віку, етнічної приналежності, релігійних переконань, статі та національності. 

МІСІЇ

БУДЬТЕ НА ЗВ'ЯЗКУ

ПРИ НЕОБХІДНОСТІ, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ